Batoh Pentagon EOS 24 h - grécky vzor

Batoh Pentagon EOS 24 h - grécky vzor
  • Značka: Pentagon
  • Kód tovaru: K16072-56
  • Dostupnosť: 1 ks skladom (do vypredania zásob)
  • Cena:
    58,69 € 52,82 € (10% zľava)
    (44,02 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Produktový rad PENTAGON® C. D. (Combat Duty) series. Výrobky tejto rady sú navrhnuté a testované pre boj a vysokú výkonnosť v teréne.

Batoh Pentagon EOS 24 h je veľmi kvalitný a odolný 24 hodinový batoh s 3 priehradkami - 1 objemná hlavná priehradka a 2 predné vrecká.

Batoh Pentagon EOS 24 h je vyrobený z vysokopevnostného 600D polyesteru. Hlavný priestor batohu Pentagon EOS 24 h tvorí objemná priehradka zapínaná na dvojcestný zips krytý légou. Hlavná priehradka je uzatváraná zipsom. Vnútri sú 2 sieťované vrecká s horným vstupom zapínaným na zips na drobné predmety, ktoré chcete prehľadne usporiadať a mať je rýchlo po ruke. Nad vreckami sú rôzne krátke popruhy na uchytenie drobných predmetov a tiež popruh s karabínkou na kľúče. Na protiľahlej strane je vnútorné rukávové vrecko na hydratačný vak s otvorom na vyvedenie pitný hadičky na oboch stranách. Tá sa prichytáva pomocou elastického pásku hore na ramennom popruhu batohu, takže náustok je ľahko dosiahnuteľný jednoduchým naklonením hlavy.

Batoh Pentagon EOS 24 h má 2 predné vrecká / vedľajšej priehradky. Priehradky sú zapínané dvojcestným zipsom a obe majú vnútorné organizačné kapsu zapínanie na zips. Vpredu hore, na hornej prednom vrecku, je štítok s logom a nápisom PENTAGON.

Batoh Pentagon EOS 24 h má na oboch stranách a vpredu na oboch vreckách popruhovinu MOLLE, ktorá zvyšuje jeho kapacitu. MOLLE / PALS popruhovina slúžia pre pripevnenie ďalšieho vybavenia a príslušenstva s kompatibilnými popruhmi (vrecká, sumky, púzdra a ďalšie). Popruhovinu možno použiť aj na pretiahnutie písacieho pera a podobne.

Hore na ramenných popruhoch sú 2 "D" krúžky (na každom popruhu 1) na upevnenie ďalšieho vybavenia. Nad nimi sú elastické pásky na uchytenie pitný hadičky hydratačného vaku.

Na každom boku sú 2 kompresné popruhy s plastovou rýchlosponou k úprave objemu batohu slúžiace zároveň na upevnenie ďalšieho vybavenia, ktoré sa nezmestí do batohu alebo ktoré potrebujete mať po ruke. Tým sa ešte zväčšuje prepravná kapacita batohu. Kompresné popruhy zároveň zaisťujú zipsy oboch komôr hlavného priestoru.

Batoh Pentagon EOS 24 h má polstrované a ergonomicky tvarované nastaviteľné ramenné popruhy s plastovou rýchlosponou prinášajúce väčší komfort nosenia a tiež nastaviteľný bedrový pás s plastovou rýchlosponou a nastaviteľný hrudný popruh s plastovou rýchlosponou pre fixáciu batohu v správnej polohe.

Batoh Pentagon EOS 24 h je hore opatrený rukoväťou pre nesenie v ruke, užitočnú pri nasadzovaní / skladaní batohu alebo napríklad pri prekonávaní brode či na odtiahnutie zraneného druha do bezpečia.

Chrbát batohu sú zo 3D sieťoviny, čo citeľne zlepšuje cirkuláciu vzduchu a znižuje sa tak potenie chrbta. Na chrbte batohu je tiež protišmykový panel. Na dne batohu sú praktické drenážne otvory na odvod skondenzovanej vnútornej vlhkosti.

Parametre
Objem (l)26
Rozmery (cm)48 x 30 x 18
Hmotnosť (g)1.415
Materiál100% polyester

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz