Batoh Pentagon Kyler - ranger green

Batoh Pentagon Kyler - ranger green
  • Značka: Pentagon
  • Kód tovaru: K16073-06E
  • Dostupnosť: 14 - 18 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    117,05 €
    (97,54 € bez DPH 20%)
    Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Produktový rad PENTAGON® T. D. (Tactical Duty) series. Táto rada je vytvorená pre profesionálne použitie na bojisku alebo aj v mestskom prostredí, kde je potrebné vysoko vyspelých technológií.

Batoh Pentagon Kyler 24 h je robustný batoh pre celodenné použitie (24 hodinový) s kancelárskym organizérom. Názov Kyler znamená malý ninja a to zodpovedá výrobcom zamýšľanému produktu. Batoh Pentagon Kyler 24 h je vyrobený z pevného a odolného 1000D nylonu.

Hlavný priestor batohu Pentagon Kyler 24 h má zapínanie na kvalitný dvojcestný zips YKK po celom obvode batohu (respektíve po 3 stranách). Má 1 hlavnú komoru a 2 vnútorné úložné sieťované vrecká zapínané na zips.

Vpredu má batoh externý kapsu/administratívne priehradku s organizérom, s množstvom vreciek a puzdier zapínanie na dvojcestný zips. Hore pri rukoväti je extra vrecko na slnečné okuliare zapínaná na zips a vyložená po oboch stranách jemným semišom.

Batoh Pentagon Kyler 24 h má tiež zadné vrecko zapínanie na dvojcestný zips na hydratačný vak s otvorom na vyvedenie pitný hadičky na oboch stranách. Tá sa prichytáva pomocou elastického pásku hore na ramennom popruhu batohu, takže náustok je ľahko dosiahnuteľný jednoduchým naklonením hlavy. Zadné vrecko je možné využiť aj na notebook alebo na tablet.

Batoh Pentagon Kyler 24 h má na oboch stranách, vpredu na vrecku i na ramenných popruhoch popruhovinu MOLLE, ktorá zvyšuje jeho kapacitu. MOLLE / PALS popruhovina slúžia pre pripevnenie ďalšieho vybavenia a príslušenstva s kompatibilnými popruhmi (vrecká, sumky, púzdra a ďalšie).

Hore na ramenných popruhoch sú elastické pásky na uchytenie pitný hadičky hydratačného vaku. Popruhovinu možno použiť aj na pretiahnutie písacieho pera a podobne.

Na prednej strane vpravo dole je nápis PENTAGON. Na prednej strane sú 2 velcro panely na upevnenie ID štítku, vlajky, hodnosti, menovky a podobne. Na každom boku sú 2 kompresné popruhy s plastovou rýchlosponou k úprave objemu batohu slúžiace zároveň na upevnenie ďalšieho vybavenia, ktoré sa nezmestí do batohu alebo ktoré potrebujete mať po ruke. Tým sa ešte zväčšuje prepravná kapacita batohu. Kompresné popruhy zároveň zaisťujú zip hlavného priestoru.

Batoh Pentagon Kyler 24 h má polstrované nastaviteľné ramenné popruhy s plastovou rýchlosponou prinášajúce väčší komfort nosenia a tiež nastaviteľný hrudný popruh s plastovou rýchlosponou pre fixáciu batohu v správnej polohe.

Batoh Pentagon Kyler 24 h je hore opatrený rukoväťou pre nesenie v ruke, užitočnú pri nasadzovaní / skladaní batohu alebo napríklad pri prekonávaní brode či na odtiahnutie zraneného druha do bezpečia.

Chrbát batohu sú zo 3D sieťoviny, čo citeľne zlepšuje cirkuláciu vzduchu a znižuje sa tak potenie chrbta. Na chrbte batohu sú tiež protišmykové panely. Na dne batohu sú praktické drenážne otvory na odvod skondenzovanej vnútornej vlhkosti.

Na nastaviteľných popruhoch sú pásky so suchým zipsom na držanie zmotaných voľných koncov popruhu, takže neprekážajú a batoh tak má "uhladený" vzhľad. Všetky zipsy sú kvalitné značky YKK a sú opatrené tiahlami z paracord 550 pre ľahké uchopenie aj v rukaviciach.

Parametre
Objem (l)36
Rozmery (cm)48 x 22 x 34
Materiál100% polyamid (nylon)
Batoh Pentagon Kyler - čiernyBatoh Pentagon Kyler - coyote

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz