Bunda Pentagon LCP Velocity - coyote

Bunda Pentagon LCP Velocity - coyote
  • Značka: Pentagon
  • Kód tovaru: K01007-03
  • Dostupnosť: 14 - 18 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    208,57 €
    (173,81 € bez DPH 20%)
    Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Výmena veľkosti zadarmo až do 10.1.2024. Viac....

Zateplená bunda od gréckej značky Pentagon, ktorá svojim majiteľom poskytuje úplne unikátne vlastnosti. Bunda je špeciálne vyrobená do veľmi veterných a chladných oblastí, a preto ju ocenia najmä ľudia, ktorí sa pohybujú v takomto náročnom prostredí, kde zachovanie tepla zohráva veľmi dôležitú úlohu.

Podšívka aj zvršok sú tvorené z kvalitného nylonu, ktorého povrch je navyše ešte laminovaný membránou Storm Tex. Takto bunda disponuje vysokou vodeodolnosťou 5 000 mm (vodný stĺpec) a priedušnosťou 5 000 g / m2. Bunda tak dodáva vysokú tepelnú zadržitelnost spolu s odolnosťou proti chladu aj daždivému počasiu. Úplne komfortne sa v bunde budeme cítiť aj pri -15 ° C, avšak chlad nepocítime ani pri -20 ° C. Celý produkt je dôkladne navrhnutý, aby bol úplne kompaktný, ľahký a vhodný do akéhokoľvek počasia. Medzi vrchnou vrstvou a podšívkou nájdeme veľmi kvalitný výplň PrimaLoft Silver HiLoft Ultra.

Na ramenách sa nachádza špeciálne aplikovanej plochy so suchým zipsom a doplňujúce malé ramenné vrecká. Na velcro platformy možné pripnúť akúkoľvek obľúbenou nášivku. Malé ramenné vrecká zase slúži pre ukladanie malých vecí, ako sú napríklad dôležité dokumenty či zapaľovač. Pod pažami sa tiež nachádza dômyselný ventilačný systém, ktorý majiteľa chráni proti nežiaducemu hmyzu, ktorý odpudzuje. Na bunde tiež nájdeme vrecká pre ruky i veľké vrecká s podšívkou z jemného fleecu. Ale asi najpraktickejším článkom na bunde je jej 3 bodová nastaviteľná kapucňa s mini šiltom, ktorý bráni stekaniu vody priamo do očí. Bunda je tiež kompletne poistená proti akémukoľvek úniku tepla vďaka nastaviteľnému obvodu koncov rukávov a možnosťou dopnutie zipsu až ku krku. Tomuto zipsu je možné za pomocou Velcro zaistiť jazdca proti samovoľnému rozjazdu. Kombináciou týchto skvelých prvkov sa nám ponúka úplne originálny produkt vhodný do veterného, ​​chladného i daždivého počasia.

Komfortná teplota: -15 ° C

Extrémna teplota: -20 ° C

Parametre
Vodný stĺpec (mm)8000
Priedušnosť (g)5000
Materiál100% polyamid (nylon)
VelikostXSL
Max. šírka predného dielu (cm)5660
Pre obvod hrudníka (cm)100-106108-114
Dĺžka zadného dielu (cm)7076
Dĺžka rukáva (cm)6266

Kde sa meria?

Bunda Pentagon LCP Velocity - čiernaBunda Pentagon LCP Velocity - sivá

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👨 Pre mužov