Klobúk Pentagon Jungle Rip-Stop - coyote

Klobúk Pentagon Jungle Rip-Stop - coyote
  • Značka: Pentagon
  • Kód tovaru: K13014-03

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Klobúk Pentagon Jungle je vylepšený klobúk tiež známy ako Boonie. Vyrobený v predrení a roztrhnutí odolnej úprave Rip-Stop.

Má ventilačné otvory s ochranou proti hmyzu. V hornej časti má panel so suchým zipsom na ID štítok. Má tiež odnímateľné zadné vrecko na drobné predmety - je pripevnené na suchom zipse, takže ho ľahko odopnete, keď ho nepotrebujete, a získate tak ďalší velcro panel na svoj obľúbený štítok a podobne.

Základňa klobúka je tvorená prešitou dvojitou tkaninou, čo dodáva klobúku efektívnejšiu izoláciu voči teplým slnečným lúčom.

Má nastaviteľnú podbradnú pásku.

Parametre
Rip-Stop✓ Áno
Materiálové zloženiepolyester + bavlna
Materiál65% polyester, 35% bavlna
Klobúk Pentagon Jungle Rip-Stop - AT-digitalKlobúk Pentagon Jungle Rip-Stop - čiernyKlobúk Pentagon Jungle Rip-Stop - desertKlobúk Pentagon Jungle Rip-Stop - GrassmanKlobúk Pentagon Jungle Rip-Stop - hnedýKlobúk Pentagon Jungle Rip-Stop - navyKlobúk Pentagon Jungle Rip-Stop - olivovýKlobúk Pentagon Jungle Rip-Stop - woodland

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz