Obuv nízka taktická Pentagon Hybrid 2.0 - čierna

Obuv nízka taktická Pentagon Hybrid 2.0 - čierna
  • Značka: Pentagon
  • Kód tovaru: K15037-2.0-01

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Topánky Pentagon sú kombináciou taktickej, športovej a mestskej obuvi - sú jednou z najuniverzálnejších poltopánok tohto typu.

Použitie kvalitných materiálov zaisťuje dlhú životnosť obuvi - slávna Cordura 500D odolná proti oderom a vodeodolná PU vrstva, chráni topánky pred vlhkosťou a mechanickým poškodením. Prsty chránia prídavný kryt z TPU gumy s hrúbkou 1,8 - 2 mm - kryty sú umiestnené aj pri kockách a pätách a päta navyše chráni ešte vystuženie z Cordury.

Univerzálny dezén podrážky bude dobre fungovať na mnohých typoch povrchov a protišmyková a oleji odolná podrážka (podľa noriem EN 2345 a ASTM) zaistí dobrú priľnavosť, zatiaľ čo priedušná podšívka a mäkká vložka z EVA peny zaistí pohodlie a komfort počas používania.

Parametre
Cordura polyamid✓ Áno
Výška (cm)10,2
Hmotnosť (kg)1,12
Materiálové zloženiepolyamid + polyuretan + polymer
Materiálpolyamid (Cordura), polyuretan (guma), polymer (EVA pěna)
Obuv nízka taktická Pentagon Hybrid 2.0 - coyotaObuv nízka taktická Pentagon Hybrid 2.0 - olivováObuv nízka taktická Pentagon Hybrid 2.0 - sivá

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz